fbpx

Nina Górska

Byłam, sprawdziłam i gorąco polecam! To naprawdę dobry gabinet stomatologiczny. Personel bardzo miły i widać, że także kompetentny.

Nina Górska

Ola Grzela

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia w klinice S-DENTICA. Indywidualne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!!!

Ola Grzela

Karol Brożek

Nowoczesny sprzęt i wyposażenie gabinetów oraz profesjonalny i doświadczony personel. Polecam.

Karol Brożek

Aldona Wójcik

Odwiedziłam gabinet z dziećmi i jestem zachwycona! Świetne podejście personelu do dzieciaków. Wizyta upłynęła w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze J Naprawdę super miejsce!

Aldona Wójcik

Marysia Ł.

Dzięki lekarzom z kliniki S-DENTICA odzyskałam piękny, biały uśmiech i pozbyłam się kompleksów. Z całego serca dziękuję!

Marysia Ł.

Anna Kowal

Klinika to miejsce bardzo przyjemne i nowoczesne. Profesjonalizm widać na każdym kroku. Z pewnością nie raz tu wrócę.

Anna Kowal

Paweł Snoch

Każda wizyta w Klinice S-DENTICA to sama przyjemność. Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta to standard w klinice. Jako stały pacjent – z czystym sumieniem polecam.

Paweł Snoch

Klinika S-DENTICA to nowoczesne i doskonale wyposażone centrum stomatologiczne, świadczące kompleksowe usługi dentystyczne. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta jest naszą wizytówką, a doświadczony i wykwalifikowany personel to gwarancja jakości usług na najwyższym poziomie.

Dane Firmy

S-dentica Sp z o.o.

ul. Krasińskiego 3
47-300 Krapkowice

NIP: 1990117640
Regon: 367938911